Działanie parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Funkcjonowanie kościoła parafialnego pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu opisane jest nad wyraz dokładnie na witrynie www. Osoby uczęszczające do parafii oraz pozostałe osoby, które chcą się dowiadywać czegokolwiek więcej na temat parafia Nowy Tomyśl albo po prostu zobaczyć, kiedy na przykład będzie dana msza mogą to szybko zrobić.

Na witrynie pojawiają się też na bieżąco informacje na temat funkcjonowania parafii. Aktualności cenią zwłaszcza parafianie. Witryna jaką zaprojektował w sieci kościół Nowy Tomyśl jest najlepszym dowodem na to, że życie parafii o wiele bardziej ciekawi ludzi i cenią to, że mogą sprawdzić w dowolnym czasie to, co wydarzyło się w ich parafii.

Parafia która należy do archidiecezji poznańskiej informuje o tym, że w niedziele i święta msze święte są w godzinach: 7, 9, 11, 13 i 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wtedy intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 oraz 18. Nabożeństwa cykliczne, do jakich zaliczają się Gorzkie Żale odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. O fakcie tego, że wskazana parafia otwarta jest na to, aby każdy mógł wziąć udział w mszy świętej świadczy to, że można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

Na witrynie opublikowana jest dodatkowa opcja, z jakiej można od razu przenieść się do serwisu i oglądać mszę. To doskonałe wyjście, pozwalające na wzięcie udziału szczególnie osobom w złej kondycji zdrowotnej i seniorom. Retransmisje sprawdziły się zwłaszcza w trakcie pandemii koronawirusa. To pokazuje też, że kościół Nowy Tomyśl NMP uwzględnia innowacyjne przekazy, by dotrzeć do dużej liczby katolików. Parafianie mogą również w kościół NMP Nowy Tomyśl korzystać każdego dnia ze spowiedzi, przed każdą mszą świętą. Spowiedź odbywa się też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 a także od 17.30 do 18.

You may also like...