Ergonomiczne rakiety do tenisa firmy i do badmintona Yonex

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Marka ta oferuje niezawodny sprzęt i gadżety do tenisa i badmintona. Szeroka propozycja produktowa zawiera na przykład profesjonalne rakiety do badmintona, czyli produkty sprawdzone oraz z certyfikatem. Znanym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się unikalną metodę wykonania. Inna, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technologia odpowiadająca przede wszystkim za otrzymanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie absorbuje energię uderzenia, jaka powstała w efekcie spadania na boisko, transeferując kolejne posunięcia. Nie jest dziwne, że na tyle innowacyjne rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a firma odpowiada za sponsoring licznych istotnych eventów w sporcie. Szacuje się, że około 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W sklepie internetowym rodzimego dystrybutora asortyment jest szeroki i dlatego jest rozdzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych kategoriach udostępniono bestsellery i nowości, co pozwoli szybciej orientować się w promocjach i nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo, odnajdzie akcesoria dopasowane do swoich umiejętności i nawyków gry. Kiedy natomiast ktoś nie jest przekonany, na co się decydować, to może skorzystać ze wskazówek sprzedawców.

Wówczas nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego, iż dokonał nieodpowiedniego zakupu. Na witrynie można nie tylko zrobić zakupy, lecz dowiedzieć się, co nowego wydarzyło się w świecie badmintona i tenisa. To dla osób uprawiających wskazane sporty ma ogromne znaczenie.

You may also like...