Korzyści które wynikają z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK

Terminal umożliwiający w pełni kontrolować to, co dzieje się z paliwem, a więc XTrack jest dobierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, żeby posiadać wgląd jedynie do optymalnych rozwiązań. Zarządcy floty cenią zwłaszcza to, że systematycznie mogą sprawdzać poziomy paliwa. Możliwa jest również identyfikacja tankującego. Pozwoli na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd lub kierownik pracownik.

Można albowiem poprzez terminal paliwowy XTrack łatwo sprawdzić, kto tankuje paliwo oraz w jakim samochodzie. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się za pomocą karty można zbierać wszystkie dane, jakie przegląda się w systemie online. Jeśli dotychczas nie skorzystano z tych rozwiązań, to na pewno doceni się to, że można uzyskać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w firmie przez wszystkich pracowników.

Oferowany terminal XTrack po połączeniu z Internetem wysyła wszystkie dane, jakie zapisze. To z kolei pozwoli opracować raporty pozwalające na sprawne rozliczenia oraz sprawdzanie obiegu paliwa. Każdy raport może zostać utworzony na podstawie spersonalizowanych rozwiązań. Modyfikacje mogą dotyczyć przykładowo zamieszczenia logo marki albo dodawania niestandardowych kolumn. Decydując się na dystrybutor paliwa XTrack można także zbierać informacje oraz powiadomienia powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zgromadzi albowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, czy oleju napędowego i właściwie rozplanować kolejne dostawy.

Opcje jak na przykład Titan Access można w dowolny sposób zmodyfikować. Dokładne informacje w temacie funkcjonowania całości można otrzymać od ekspertów. Inne wyroby, jakie są do dyspozycji zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Wyznaczniki odnośnie tego, na co się zdecydować są indywidualne.

You may also like...