Przelot na paralotni jako ekologiczna postać rekreacji

Główne wiadomości na temat lotu paralotnią firma Paralotnie Rewal – Trzęsacz publikuje na witrynie internetowej. Przykładowo, można dowiedzieć się, w jakim miejscu stricte ma miejsce przelot, a więc z jakiego miejsca się wyrusza. W dodatku, eksperci wskazują na sprawy formalne, czyli jak zapisać się na przelot i w jakich warunkach pogodowych odbywa się on.

Przeloty robić mają możliwość osoby w przedziale wagowym od trzydziestu do 90 kg. Przeciwwskazania do odbycia przelotu to: choroby układu krwionośnego, epilepsja, choroby układu krążenia oraz choroby o podłożu psychicznym. Opłaca się wiedzieć, że przeloty nie są rezerwowane na określone dni i godziny. Są bowiem uzależnione od tego, jaka obecnie panuje pogoda w Rewalu – Trzęsaczu, a zwłaszcza od faktu, jaki jest wiatr.

Loty mają miejsce wobec tego na bieżąco, po zaznajomieniu się przez ekspertów z tym, jakie są uwarunkowania w górze. Pracownicy stale podkreślają, że znaczące podczas na tyle inspirującej przygody jak paralotnie Rewal pozostaje poziom bezpieczeństwa.

Nie lata się w związku z tym w deszczu, kiedy jest burza i przy podmuchach wiatru większych niż 6 m/s. Z tego względu to pilot odbywa lot próbny i na takiej podstawie ustali, czy są opcje do odbycia przelotów przez te osoby, które chciałyby to robić. Rodzice, którzy chcieliby, by dziecko leciało paralotnią zobowiązane są wyrażać zgodę, kiedy chodzi o osobę niepełnoletnią. Waga dziecka musi także być większa niż 30 kg oraz nie większa niż 90 kg.

Przeloty osób które nie są pełnoletnie mają miejsce jedynie pod okiem opiekunów. Eksperci zaznaczają także, że znaczenie ma to, jak ktoś się ubierze na przelot. Ubranie powinno być komfortowe, sportowe, a obuwie idealnie wybierać te, żeby było osłonięcie przed spadaniem, a więc albo wiązane lub z rzepami. W chłodniejsze dni rozsądnie będzie założyć bluzę, ponieważ na górze jest o wiele chłodniej. Będąc odpowiednio przygotowanym na pewno będzie się zadowolonym.

You may also like...