Sprzęt i gadżety przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA są chętnie dobierane na równi przez takie osoby, które nurkują amatorsko, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na autorskich technologiach, wobec czego okazują się użyteczne oraz dobrze się prezentują. Projekt każdej maski jaką jest zestaw maska fajka jest dokładnie przemyślany. W rezultacie można czuć się komfortowo w czasie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia oraz pozwolą bez przeszkód oddychać nosem. Bez wątpienia nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie przedostanie się do środka. Można wobec tego maksymalnie cieszyć się nurkowaniem oraz wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Zrobienie z najwyższej jakości tworzyw, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na doskonale dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w licznych wersjach, żeby każdy mógł dopasować coś pod swoje preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wytypować najlepszą maskę, dobierając ją dla kupującego pod kątem parametrów i zastosowania. Komfort, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie a także lekkość – to jedynie wybrane z atutów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA projektowane są zgodnie z bieżącymi trendami.

Wyróżniają je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywołuje podrażnienia na skórze. Jest tworzywem miękkim, a więc bezproblemowo dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność a także to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.

You may also like...